Soudal Oy
Teollisuustie 6
FI-51200 KANGASNIEMI
SUOMI - FINLAND

Asiakaspalvelu
Puh./Tel.:     +358 (0)201 980 610
E-mail:         asiakaspalvelu@joints.fi

Tekninen tuki
Puh./Tel.:     +358 (0)201 980 616
E-mail:         tekninentuki@joints.fi
 

Internet:       www.soudal.fi
E-mail:         asiakaspalvelu@joints.fi
Facebook:     Soudal Oy

 

Leo Reinikainen

Toimitusjohtaja - tekninen asiantuntija

leo.reinikainen@joints.fi

+358 (0) 201980611

Ville Vähäsalo

Myyntijohtaja - Keski-, Länsi-Suomi ville.vahasalo@joints.fi +358 (0) 201980615

Saija Kärkkäinen

Asiakaspalvelu - toimistopäällikkö

saija.karkkainen@joints.fi

+358 (0) 400128421 

Hannu Hokkanen

Asiakaspalvelu - myyntiassistentti hannu.hokkanen@joints.fi

+358 (0) 445043861

Matias Vesterinen

Suunnitteluinsinööri - Tekninen tuki - palokatkot

matias.vesterinen@joints.fi

+358 (0) 401875616

Mikko Pouta Suunnitteluinsinööri - Tekninen tuki - palokatkot mikko.pouta@joints.fi +358 (0) 504306138

Varasto

Varasto - toimitukset

varasto@joints.fi

+358 (0) 201980614

Antti Seppälä

Myyntiedustaja - Pohjois-Suomi

antti.seppala@joints.fi

+358 (0) 503398006

 

 

 

 

Ota yhteyttä
Kenttä on pakollinen.
Kenttä on pakollinen.
Yksilöivä teksti Päivitä CAPTCHA Päivitä CAPTCHA